Forumultinerilor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumultinerilor

An organization of highschool students that want to assume a more active role in the society.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare

Go down 
3 posters
AuthorMessage
crissx63
New Member
New Member



Posts : 4
Join date : 2009-10-31

Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare Empty
PostSubject: Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare   Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 1:21 pm

De ceva timp am inceput sa am probleme cu caderea parului in zona frontala pana am ajuns la chelie. Stiu ca exista cateva tratamente care ar da roade, dar nu stiu care. Va rog ajutati-ma cu un sfat bun!
Back to top Go down
ionut.car12
New Member
New Member



Posts : 1
Join date : 2010-06-09

Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare Empty
PostSubject: Re: Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare   Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 8:25 pm

crissx63 wrote:
De ceva timp am inceput sa am probleme cu caderea parului in zona frontala pana am ajuns la chelie. Stiu ca exista cateva tratamente care ar da roade, dar nu stiu care. Va rog ajutati-ma cu un sfat bun!

Si eu am avut aceeasti problema ca si tine, imi cadea foarte foarte tare parul in zona frontala, dar cineva mi-a recomandat sa incerc spectral.dnc si dnc-l. In foarte putin timp parul meu a inceput sa creasca, incepand sa fie din ce in ce mai des!
Pentru Femei sau barbati e recomandat ca tratamentul sa se faca impreuna cu Revita, pentru femei se mai recomanda Spectral.RS (fara minoxidil) cu Spectral.DNC (care contine printre altele 5%minoxidil).
Ulie aici si magazinul de unde le poti comanda: http://www.dslaboratories.ro/produse/spectral-dnc/ si http://www.dslaboratories.ro/produse/spectral-dnc-l/

Ti-l recomand din suflet!
Back to top Go down
alex11.2251
New Member
New Member



Posts : 1
Join date : 2010-06-09

Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare Empty
PostSubject: Re: Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare   Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 9:09 pm

Si eu am folosit foarte mult timp Rogaine, e un sampon bun, dar Spectral il intrece cu mult. E cel mai bun sampon pe care l-am avut si pe care il voi folosi mult si bine!
Back to top Go down
Sponsored content





Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare Empty
PostSubject: Re: Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare   Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tratament impotriva caderii parului si a cheliei ereditare
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forumultinerilor :: Sectiunea Romana :: Discutii Generale-
Jump to: